5 найкращих блогів для вивчення англійської

1zhzh
Де ви шукаєте відповіді на свої запитання, що стосуються англійської? Напевно, продивляєтеся різноманітні блоги про вивчення мови, читаєте статті та намагаєтеся розібратися в матеріалі. Сьогодні ми хочемо познайомити вас з додатковими джерелами інформації - найкращими англомовними блогами з вивчення англійської.

English with a Twist

Це авторський блог викладачки англійської Шанті, яка є носієм мови. Сама Шанті – поліглот, вона володіє англійською, італійською, французькою, тому точно знає як допомогти тим, хто вивчає іноземні мови. Шанті живе в Лондоні, там вона навчає своїх клієнтів розмовній та бізнес-англійській, веденню ділового листування тощо. Як зізнається автор блогу, вона вирішила вести його, щоб поділитися своїм досвідом та особистими напрацюваннями з тими, хто вивчає англійську, розповісти їм про те, чому вона навчилася протягом декількох років викладання і як сама навчає своїх студентів. У блозі представлені практичні та теоретичні статті про вивчення англійської, особливості бізнес-англійської, матеріали з вивчення нової лексики, розвитку навичок володіння мовою, а також є статті про англійську культуру та літературу.

 Quick and Dirty Tips

За посиланням ви перейдете до розділу сайту quickanddirtytips.com, де представлені майже всі статті з вивчення англійської мови. Усі матеріали викладені стисло та в дуже доступній формі. Ви не витратите багато часу та зусиль на читання цього блогу, тому якщо у вас є всього декілька хвилин, заходьте сюди. Тут є матеріали про правильний вибір слова та граматичної конструкції, статті з поясненням граматичних правил, добірки нових слів, які увійшли в англійську мову нещодавно, корисні та цікаві поради тощо.

MyEnglishTeacher.eu

Автор проекту MyEnglishTeacher.eu Анастасія Колтай  – дівчина з Угорщини, яка вивчає англійську та тим самим  допомагає іншим. Вона головний автор блогу. Як стверджує сама Анастасія, у вивченні англійської важливі не стільки підручники, граматика та словниковий запас, скільки розвиток усної мови з хорошим викладачем, бажано носієм мови. Ми повністю погоджуємося з нею, тому додатково до читання блогу пропонуємо практикувати англійську з носіями мови. У цьому блозі ви знайдете винятково практичні статті з вивчення ідіом та фразових дієслів, добірки корисних ресурсів з вивчення англійської, матеріали для збільшення словникового запасу, гарні цитати англійською тощо. Все викладено просто і зрозуміло, саме тому ви легко зрозумієте будь-яку статтю.

ThoughtCo.

ThoughtCo. — великий навчальний проект, завдяки якому ви зможете розвиватися за різними напрямками. Один з яких – вивчення англійської мови. Цим проектом керує Кеннет. Його можна назвати справжнім експертом з вивчення англійської мови. Він викладав англійську в Німеччині, США, Італії. Сам Кеннет, крім англійської, добре володіє німецькою та італійською, що дозволяє йому давати поради з вивчення іноземних мов з особистого досвіду. У блозі ви знайдете матеріали зі збільшення словникового запасу, вивчення граматичних конструкцій, навчання бізнес-англійської та підготовці до здачі іспитів, тестів тощо. Щоб одразу перейти до матеріалів, які підходять саме вам, ліворуч знайдіть перелік категорій, де можна обрати розділ потрібного вам рівня.

Espresso English

За вказаним посиланням ви потрапляєте на блог сайту espressoenglish.net. Головна перевага цього блогу – винятково практичні статті. Усі матеріали доволі короткі, проте місткі та викладені доступною мовою. Тут є граматичні та лексичні тести, щоб ви могли перевірити свої знання. Усі матеріали якісні, адже їх розробляють носії англійської мови з гарною освітою. Окрім того, ви можете підписатися на розсилку та отримати в подарунок безкоштовну книжку з фразами англійською мовою для вивчення.