#GirlsGonnaHaveCharity: У Києві в рамках тижня моди відбудеться благодійний pop-up store

fb_cover_1
В останній день літа модниці Києва зможуть придбати ексклюзивні речі від українських дизайнерів за привабливою ціною! 31 серпня Дарія Шаповалова та команда Kiev Fashion Institute спільно з громадською ініціативою GoGlobal вдруге проведуть благодійний Fashion Charity Store.

Українські дизайнери віддадуть одяг зі своїх колекцій спеціально для #SuperFashionGirls popup store vol.2, який відбудеться у приміщенні ЦУМу в рамках Mercedes-Benz Kiev Fashion Days. Дарія Шаповалова та відомі київські модниці вже вдруге підтримають цю благодійну ініціативу, надавши для pop-up store особистий одяг із колекцій відомих дизайнерів.

Окрім того, на Fashion Charity Store можна буде придбати ексклюзивні футболки з принтами на тему вивчення іноземних мов та волонтерства, які розробили п`ятеро молодих українських дизайнерів в рамках спільного проекту GoGlobal та Vogue UA. Усі виручені під час благодійного popup store кошти будуть спрямовані на підтримку мовних пришкільних таборів GoCamp.

GoCamp – це найбільший український освітньо-культурний проект, який цього літа залучив 600 іноземних волонтерів з усього світу. Волонтери працювали у школах по всій Україні, де навчали дітей основам здорового способу життя та громадянської освіти, а також власним прикладом демонстрували, як бути лідерами, мислити критично та спілкуватися зі світом без бар’єрів.

Сукні та аксесуари (прикраси, сумки, взуття) від українських дизайнерів можна буде придбати за прийнятними цінами – від однієї до трьох тисяч гривень. Одяг для Fashion Charity Store  передадуть такі українські бренди, як Navro, Belinskiy, Marianna Senchina, Elena Burba, FLOW, Helissen, VVS by Victoria Slokvenko, ColorFullStudio, Monamoon, Elen Godis, Popelyushko for Yourtrend, Julia Gurskaja, Madgie та багато інших. А для мам школярів це ще й чудова можливість не лише оновити гардероб до осені, але й підтримати освітні зміни в Україні!

За перебігом благодійної ініціативи можна стежити у соцмережах за хештегами #GirlsGonnaHaveCharity, #FashionForCharity, #SuperFashionGirls.

Нагадаємо, що перший #SuperFashionGirls popup store відбувся у грудні минулого року. Тоді завдяки продажу суконь та аксесуарів, які надали Дарія Шаповалова та інші київські модниці, вдалось зібрати 280 тисяч гривень. Це дало змогу 1400 школярам взяти участь у GoCamp 2017.

Додаткова інформація: Інна Тимченко – 0938831653.

Для ЗМІ: Юлія Мішина – 0967809897.