Українська компанія Smart Koala випустила довгоочікуване продовження інтерактивних книг для дітей – Математика!

Без имени-2232323
Нещодавно на українському ринку з’явився універсальний помічник для батьків та дітей  – інтерактивні книги та Розумна Ручка від компанії Smart Koala. Це вже третя розробка в лінійці, націлена на вивчення математики та логіки для дітей від 3 років. Книги отримала назву «Ігри Математики». Важлива особливість книг – вони всі озвучені трьома мовами – англійською, українською та російською. Від звичайного дотику Ручки до книги вся інформація відтворюється голосом. Таким чином, Ручка «розмовляє» з дитиною та навчає її.

Без имени-2232323

Нова розробка компанії – серія з 4 книг «Ігри Математики». Уроки, задачі та запитання книг допомагають розвивати логічне та аналітичне мислення дитини, пізнавати ази арифметики та геометрії. Книги надруковані англійською мовою, але за необхідності Розумна Ручка озвучить завдання та уроки українською або російською мовами. Кожна книга містить понад 200 ігор, 400 завдань для обговорення, 800 діалогів та 1000 нових слів для вивчення. Дитина може самостійно обрати мову, темп навчання та складність. Кожен наступний Сезон серії є продовженням попереднього.

Серія книг «Games of Math» надає можливість вивчати одночасно математику та англійську мову. Сам процес навчання є унікальним та відрізняється веселою та емоційною формою сприйняття. Дитина взаємодіє з Ручкою та книгою і максимально поглиблюється у навчання.
Без имени-111112222

Серія «Ігри Математики» є продовженням повного циклу навчання, який планує створити компанія. Першою розробкою рік тому став Стартовий Набір з Розумною Ручкою та перша книга із серії «600 перших слів англійської мови». Серія спрямована на вивчення слів з повсякденного життя та діалогів на найрозповсюджені побутові теми. Після численних позитивних відгуків та схвалення батьків, команда презентувала нову розробку – серію книг із 4х світових казок. Як і попередні книги, казки озвучені трьома мовами. Ігрова форма навчання стимулює та допомагає засвоювати інформацію легше та швидше.

З матеріалами Smart Koala працювати дуже просто, тому дитина без проблем зможе займатися самостійно. Проте, за словами розробників, батьки теж часто захоплюються процесом та граються разом з дітьми.

Команда Smart Koala впевнена в тому, що в кожної дитини є талант. Правильний поштовх у дитинстві допоможе досягти великих перемог та успіху у майбутньому.