Безкоштовний англомовний майстер-клас «Основи самооборони з демонстрацією»

у м. Київ
2017-06-27
9394372_xl

Ресурсний центр для викладачів англійської мови, що підтримується Посольством США в Україні, запрошує всіх охочих відвідати безкоштовний англомовний майстер-клас «Основи самооборони з демонстрацією».

Мова заходу – англійська.

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ: вівторок, 27 червня, 16:00–17:30

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Ресурсний центр для викладачів англійської мови, Києво-Могилянська академія, вул. Сковороди 2, корп. 3, кімн. 121.

Тренер: Террі де Шалон – колишній військовий та охоронець. Террі народився у Шотландії, проживав в Англії та Росії, а наразі протягом декількох років проживає у Києві. В даний час Террі працює журналістом і викладачем англійської та французької мов, а у вільний час займається кікбоксингом та пише вірші.

Життя повне несподіванок, а часом небезпеки, тому дуже важливо вміти захистити себе. На цьому майстер-класі, Террі навчить вас деяким із найефективніших методів самозахисту, таким як ситуаційна обізнаність, елемент сюрпризу, елементи бойових мистецтв, нелетальна зброя та іншим, а ви можете попрактикувати деякі з них.Форма одягу: довільна, зручна.
Запрошуються всі охочі!
*********************************************************************************
Для участі у заході зареєструйтесь, будь ласка, за телефонами: (044)425-77-75, 067-2307619, або ел. поштою: etrc_kyiv@yahoo.com

Детальна інформація на сайті www.etrckyiv.com та https://www.facebook.com/etrc.kyiv/events