Нобелівська премія для вчителів

Заняття у м.

GTP photo

Нарешті в Україні з’явилася світова премія для вчителів-новаторів та агентів змін, ще відома як “Вчительська Нобелівська премія” – Global Teacher Prize.

Наші най-най-най учителі!

Саме Ви є агентами тих змін, які будуть помітними за 20, 30 чи навіть 40 років. Ви змінюєте нашу країну через щоденну роботу, адже ті школярі, які сидять у Ваших класах, визначатимуть, куди і як рухатиметься Україна.

Наші партнери з Освіторія, саме заради Вас, учителів-агентів змін, учителів-мрійників і натхненників, привезли до України премію Global Teacher Prize Ukraine, що покликана відзначити досягнення вчителя, який зробив вагомий внесок у професію.

У всьому світі – від найбільшого міста до найвіддаленішого селища нашої планети – teachers matter – учителі важливі!

Ми впевнені, що вчитель, який підтримував, вірив і надихав, був у кожного з Вас. Як і Ви вселяєте віру, підтримуєте та надихаєте своїх учнів.

Неважливо, працюєте Ви в державній, приватній чи альтернативній школі, дипломований Ви вчитель чи ні, викладаєте мистецтво, математику чи спорт! Головне – мріяти, надихати й змінювати себе та своє навколо!

Єдина умова: аплікант має викладати учням у школі.

Подавайте заявки для участі до 15 серпня 2017 року та отримайте нагоду стати найкращим учителем України: https://goo.gl/CvHvM0.

Переможець Global Teacher Prize Ukraine отримає:

⁃ 100 тисяч гривень;

⁃ рік підвищення кваліфікації (курси, тренінги, майстерні від навчального центру “Освіторії” та партнерів);

⁃ підготовку до світового етапу Global Teacher Prize;

⁃ поїздку на Global Education and Skills Forum 2018 в Дубай, де оголосять ім’я найкращого вчителя у світі;

– подарунки від партнерів…. та безлімітний драйв від спілкування з однодумцями.

Детальніше про премію дізнавайтеся на сайті http://globalteacherprize.org.ua, а також групі на Facebook – Global Teacher Prize Ukraine.

Ми щиро хочемо, аби наступні кілька місяців українці говорили про своїх учителів! Говорили за сніданком удома, у транспорті, на роботі за чашкою кави під час перерв. Говорили з ностальгією, із удячністю та з гордістю за те, що вчитель – це велика частина кожного з нас! Тож без вагань заповнюйте анкети! Ми точно знаємо, що саме Ви гідні перемоги! Варто лише трішки докласти зусиль і вірити у свої сили😊.