Smart Koala: нові видання інтерактивної книжки для раннього навчання

Заняття у м.

Smart-Koala-photosession-066

Будучи єдиною інтерактивно-інноваційною книгою в Україні для раннього навчання, Smart Koala завойовує прихильність дітей з усіх регіонів країни.Цього місяця було видано наступні дві книги до Smart Koala:  «200 Перших Слів. Сезон 2» та «200 Перших Слів. Сезон 3». Світ навчання відкрився в нових навчальних темах, серед яких антоніми, числівники, дієслова, професії, країни, шкільні години, музичні інструменти, свята в Україні тощо.

Smart-Koala-photosession-026

Smart Koala – молодий, але впевнений український бренд, який втілює інноваційне навчання дітей у реальність.

Новий концепт вивчення мови від Smart Koala розроблявся понад рік в Україні.

На початку 2017 року молода команда презентувала стартовий набір Smart Koala «200 Перших Слів».

Книжка допомагає вивчати в незвичний спосіб англійську, а також тренувати українську та російську мови.

Допомогти сміливому проекту визвалися відомі українські зірки та діячі – Ірена Карпа, Віктор Бронюк, Наталія Жижченко “ONUKA”, Тимур Мірошниченко та інші.

Особливістю стартового набору стала революційна технологія зчитування та відтворювання інформації (Розумна Ручка) та нетрадиційний підхід викладення інформації у книзі.
Запропонований підхід зібрав тисячі прихильників по всій Україні. З його допомогою дитина може навчатися як з батьками, так і самостійно. Набір простий у використанні. Ручка чітко промовляє матеріал з книги та наполегливо працює з дитиною для досягнення позитивних результатів.

Команда Smart Koala не збирається зупинятися і обіцяє, що до кінця року випустить серію розумних Казок для наймолодших.